facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Alejka Niepodległości

Alejka Niepodległości

data dodania: środa 7 listopada 2018

3 listopada grupa nauczycieli - pasjonatów zieleni, spędziła czas na terenie naszej szkoły sadząc drzewa i krzewy w ramach Projektu Niepodległa. Dzięki szczodrości uczniów, ich rodziców, nauczycieli i sponsorów zgromadziliśmy bowiem sadzonki roślin, aby zrealizować hasło: 100 DRZEW NA 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Nasadzenia miały nie tylko upamiętnić ważną dla nas wszystkich rocznicę odzyskania niepodległości, ale również wzbogacić szkolną zieleń uszczuploną przez wichurę w sierpniu 2017 r. Panie: E. Tarczewska, A. Opielska, A. Wojciechowska, O. Przyjemska i I. Sokolska oraz panowie: P. Kapelak i W. Zgoliński pieczołowicie i z zaangażowaniem zagospodarowali pas zieleni przed budynkiem B od strony ul. Kaliskiej i miejsce to zyskało nazwę Alejka Niepodległości. Mamy nadzieję, że wsadzone rośliny przetrwają jesienno-zimowe chłody i będą cieszyć oko na wiosnę.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl