facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
W leśnych ostępach?

W leśnych ostępach?

data dodania: wtorek 30 października 2018

W sobotę, 27.10. grupa śmiałków z klasy Ia i IIa Liceum Ogólnokształcącego udała się wraz z opiekunem, p. Przemysławem Śmidowiczem na wydmy śródlądowe oraz tereny leśne do Pietrzykowa. Młodzież uczyła się kamuflażu w warunkach naturalnego środowiska , budowy prostych okopów, orientacji w terenie, a przede wszystkim poznała sposoby rozpalania ogniska w trudnych warunkach. Na zakończenie manewrów, w ramach edukacji ekologicznej, młodzi ludzie stoczyli bitwę ze śmieciami pozostawionymi na wydmach przez niefrasobliwych i nieszanujących przyrody turystów. Nazbierano aż 500 litrów odpadów!

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl