facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Programu pilotażowy MON

Programu pilotażowy MON

data dodania: piątek 26 października 2018

W piątek, 19.10.2018 r. uczniowie klas II a i III a Liceum Ogólnokształcącego, uczestniczyli w kolejnych zajęciach w ramach programu pilotażowego MON organizowanych na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Tematyka zajęć dotyczyła rozwijania umiejętności zgrywania przyrządów celowniczych, poprawnego wykonania rzutu granatem oraz podstaw kamuflażu. Uczniowie klasy III  dodatkowo mieli możliwość prowadzenia strzelania na symulatorach Cyklop oraz Śnieżnik. Opiekunem młodzieży był p. P. Śmidowicz

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl