facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
 Targi

Targi

data dodania: sobota 20 października 2018
Targi "Rolnicza Jesień" co roku przyciągają rzesze producentów, sprzedawców, jak również konsumentów zainteresowanych bogatą ofertą handlową. Na tegorocznej imprezie organizowanej już po raz dwudziesty ósmy zwyczajowo nie zabrakło szerokiej ekspozycji firm pracujących na rzecz rolnictwa, sprzedaży kwiatów, drzewek, krzewów, sadzonek, płodów rolnych, nie wspominając o degustacji tortu, bigosu, kaszanki czy pyrów z gzikiem. Gospodarzem targów i ich głównym organizatorem jest Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Współorganizatorami wydarzenia są Powiat wrzesiński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Września. Patronat honorowy nad nim sprawują Wojewoda Wielkopolski i Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Co roku wystawców nagradza się w czterech kategoriach. W niedzielne przedpołudnie (dnia 14 października 2018 r.) w kategorii NAJLEPSZA PROMOCJA uhonorowano firmę Agro Sznajder Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze Class. W kategorii: NAJLEPSZA EKSPOZYCJA statuetkę odebrało Polskie plecionkarstwo z Chrust koło Goliny. NAJLEPSZYM PRODUKTEM REGIONALNYM mogła poszczycić się Wrzesińska Spółdzielnia Mleczarska, WYRÓŻNIENIE SPECJALNE trafiło natomiast do Jolanty Martyńskiej z Pniew.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl