facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Warsztaty w Urzędzie Marszałkowskim

Warsztaty w Urzędzie Marszałkowskim

data dodania: środa 10 października 2018
4 października 2018r. pięciu uczniów z klasy III a Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyło w warsztatach w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu. Wraz z młodzieżą z innych   szkół   mogli  zastanowić się  nad przyszłością Unii Europejskiej biorąc udział w dyskusji  na tematy:  Jak  widzę siebie w Europie, jak widzisz  Wielkopolskę w Europie, UE w Europie. Każdy zagadnienie było  analizowane w grupach. Młodzi ludzie formułowali  najlepsze hasła, tworzyli bank pomysłów, a wyniki przedstawiali na forum. Najciekawsze wnioski z prac grup zostały spisane i wywieszone w głównym holu budynku.  Spotkanie dla wszystkich uczestników było ciekawym doświadczeniem, ponieważ  dawało możliwość wyrażenia własnych poglądów o Unii Europejskiej .Opiekunem naszych uczniów był p. P. Śmidowicz.Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl