facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
VI Wrzesińska  Gra Miejska

VI Wrzesińska Gra Miejska

data dodania: czwartek 4 października 2018
 22 września sześcioro  uczniów z klasy II B LO wzięło udział w szóstej edycji Wrzesińskiej Gry Miejskiej. Tym razem celem gry było upamiętnienie  Powstania Wielkopolskiego. Młodzież spotkała  się z umówionymi grupami pod budynkiem Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni. W jednej z sal przygotowana została  charakteryzacja i zapoznanie  się z zasadami gry. Następnie  uczniowie zabrali  sprzęt ( fantomy i akcesoria)  i wyruszyli do  wyznaczonego  punktu. Tam przejmowali  uczestników, którzy musieli udzielić pierwszej pomocy rannym powstańcom. Dziękujemy uczniom za reprezentowanie naszej szkoły w tym ważnym wydarzeniu patriotycznym, wpisującym się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl