facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Z Warszawy z certyfikatem udziału w II edycji pilotażu

Z Warszawy z certyfikatem udziału w II edycji pilotażu

data dodania: czwartek 27 września 2018
Dnia 20 września 2018 r. na konferencji poświęconej edukacji wojskowej Certyfikowanych Pionów Wojskowych Klas Mundurowych miało miejsce wręczenie certyfikatów uczestnictwa szkół w II edycji pilotażowego programu Ministerstwa Obrony Narodowej. Przypomnijmy, że Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni jako jedna z pierwszych placówek został zakwalifikowany do pilotażu w latach 2018/2019 i 2019/2020. Podczas czwartkowego spotkania w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie mgr Grażyna Beata Augustin, reprezentująca ZSTiO odebrała certyfikat z rąk Waldemara Zubka, dyrektora Biura do Spraw Proobronnych w MON. Wśród poruszanych zagadnień konferencyjnych pojawiły się m.in. główne założenia programu pilotażowego i proces jego wdrażania, możliwości doskonalenia przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa, kwestie dotyczące wychowania patriotycznego, a także rozwoju kultury fizycznej wśród młodzieży. Przedstawiony został również regulamin mundurowy kadetów klas wojskowych z certyfikowanych pionów oraz wnioski z nadzoru merytorycznego ASzWoj nad realizacją programu.

 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl