facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Czytali Żeromskiego

Czytali Żeromskiego

data dodania: wtorek 11 września 2018
W ubiegłą sobotę, 8 września 2018 r. cała Polska sięgnęła po "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego w ramach akcji Narodowego Czytania zainaugurowanej przez parę prezydencką. Tegoroczne czytanie miało szczególnie uroczysty charakter, ze względu na obchody 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. We wrzesińskim czytaniu organizowanym przez Bibliotekę Publiczną nie zabrakło również uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. W spotkaniu wzięli udział: Julia Zagórska, Wiktoria Kwapińska, Kacper Ziembikiewicz, Klaudia Szymczak oraz panie: Urszula Wierzbowska, Daria Łukasiewicz oraz Grażyna Beata Augustin.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl