facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Na dożynkach powiatowych

Na dożynkach powiatowych

data dodania: wtorek 11 września 2018
Na powiatowym święcie plonów zwyczajowo swoje stoiska promocyjne wystawiają wrzesińskie szkoły ponadgimnazjalne, w tym Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.Tegorocznym gospodarzem dożynek organizowanych 2 września 2018 r. była gmina Miłosław. Na naszych stołach nie zabrakło bogactwa owoców jesieni oraz kolorowych dekoracji. Szkołę przy Kaliskiej reprezentowali: Mateusz Muszyński, Wiktoria Kwapińska, Kacper Ziembikiewicz, Marcin Maćkowiak, Kacper Kasprolewicz, Hubert Haremski, Dominika Łazik, Sandra Goździak oraz Klaudia Szymczak. W uroczystej mszy świętej i obrządku uczestniczył także szkolny poczet sztandarowy. Młodzieży towarzyszyły panie: Grażyna Beata Augustin, Daria Łukasiewicz oraz Aneta Opielska.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl