facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
W 42. rocznicę śmierci gen. dr. Romana Abrahama

W 42. rocznicę śmierci gen. dr. Romana Abrahama

data dodania: wtorek 11 września 2018
W przeddzień 42. rocznicy śmierci patrona Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni gen. dr. Romanowi Abrahamowi hołd oddali żołnierze 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu oraz delegacja ZSTiO w osobach: dyr. Damian Hoffmann, p. Grażyna Beata Augustin. Nad grobem bohatera walk znad Warty i Bzury pochyliły się również poczty sztandarowe, a także Artur Mokracki, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Września. Uroczystość miała miejsce 24 sierpnia 2018 roku.Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl