facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

data dodania: wtorek 11 września 2018
3 września 2018 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na dziedzińcu ZSTiO zgromadzili się uczniowie i nauczyciele, aby po wakacjach tradycyjnie i uroczyście zacząć kolejny etap naukowych zmagań. W naszej szkole to szczególny dzień zwłaszcza dla uczniów klas pierwszych, którzy wybrali naukę w II Liceum Ogólnokształcącym  i Technikum nr 2, między innymi,   w nowym zawodzie- technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności. Emocje towarzyszyły również uczniom klas maturalnych, ponieważ dla nich ten rok szkolny będzie ostatnim spędzonym w przyjaznych murach szkoły. Obecnych na uroczystości gości powitała w imieniu dyrektora szkoły - pana Damiana Hoffmanna, wicedyrektor - pani Magdalena Nobik. Pani  dyrektor życzyła wszystkim, aby  nowy  rok szkolny był czasem sukcesów, radości i powodzenia . Głos zabrali również: przewodniczący Samorządu Szkolnego, M. Muszyński oraz pan Fabian Stasiak, przewodniczący Rady Rodziców.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego uświetniły poczty sztandarowe Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących,  występujące w nowych składach:

Sztandar Zespołu Szkół Rolniczych we Wrześni
1. Szymon Podgórny  - kl. III a Liceum Ogólnokształcące
2. Wojciech Musielewski   - kl.  III a Liceum Ogólnokształcące
3. Krystian Śniegowski   - kl. III a Liceum Ogólnokształcące

Sztandar Państwowego Technikum Weterynaryjnego we Wrześni
 Pierwszy skład
1. Zuzanna Kujawa  - kl. IV Technikum w zawodzie technik weterynarii
2. Michalina Mazurczak –kl. IV Technikum w zawodzie technik weterynarii
3. Maciej Rembowski – kl. IV Technikum w  zawodzie technik weterynarii

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl