facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Laureaci konkursu lider wolontariatu

data dodania: piątek 29 czerwca 2018
12 czerwca po rozmowach z kandydatami siedmioosobowe jury wyłoniło niekwestionowanego lidera, którym została Wiktoria Kwapińska. Wolontariuszka działa na rzecz Stowarzyszenia MONAR w Zielińcu, Specjalnego Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Gnieźnie, DPS  w Mielżynie i Łopiennie, Stowarzyszenia Hospicjum im. Piotra Króla oraz wrzesińskiego schroniska dla zwierząt, bierze również udział w akcjach PCK, WOŚP i w zbiórkach żywności organizowanych przez OPS. Planuje organizację akcji ratowniczych na terenie powiatu wrzesińskiego. Kapituła przyznała również dwa wyróżnienia. Jedno z nich trafiło na ręce Zofii Wróblewskiej. Uczennica regularnie odwiedza Dom Pomocy Społecznej w Mielżynie. Zajmuje się tam podopiecznymi z głębokim upośledzeniem, spędzając z nimi wiele czasu i pomagając w codziennym funkcjonowaniu. Zofia jest pomysłodawczynią warsztatów dla osób z obniżoną sprawnością intelektualną i ruchową, uczestniczyła w przedstawieniu „Dar miłości”, wyróżnia się uzdolnieniami muzycznymi, które wykorzystuje podczas zajęć z niepełnosprawnymi. Cała społeczność szkolna cieszy się z sukcesu swoich koleżanek i składa im serdeczne gratulacje.
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl