facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Święto królowej nauk

Święto królowej nauk

data dodania: piątek 29 czerwca 2018

Tegoroczne Powiatowe Podsumowanie Konkursów Matematycznych odbyło się 8 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pyzdrach. Po raz 18 zostali nagrodzeni najlepsi matematycy w powiecie. Imprezę uświetniła obecność gości z Wielkopolskiego Towarzystwa Matematycznego, przedstawicieli władz lokalnych, dyrektorów szkół i nauczycieli. Gospodarze zadbali o przepiękną oprawę artystyczną, poczęstunek, atrakcje w mieście oraz dobrą atmosferę. Gratulujemy naszym uczniom, którzy znaleźli się wśród nagrodzonych: Monice Gibowskiej, Szymonowi Nowaczykowi i Marcinowi Wróblewskiemu.

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl