facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Decyzja MEN

data dodania: piątek 29 czerwca 2018
Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama we Wrześni informuje, że Minister Edukacji Narodowej  w dniu 22 maja 2018 roku wyraził zgodę na przeprowadzenie eksperymentu pedagogicznego o nazwie  „Jakość i bezpieczeństwo żywności" polegającego  na prowadzeniu kształcenia w zawodzie technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności w czteroletnim Technikum nr 2.
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl