facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Supermaturzysta z matematyki

Supermaturzysta z matematyki

data dodania: środa 6 czerwca 2018

18 maja br. nasza szkoła gościła najlepszych matematyków powiatu wrzesińskiego. W podsumowaniu projektu Supermaturzysta z matematyki wzięło udział 160 uczniów z 12 szkół powiatu wrzesińskiego. Uczestnicy napisali test końcowy, który dla gimnazjalistów wzorowany był na egzaminie po trzeciej klasie gimnazjum. Test dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przypominał natomiast egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym. Dla uczniów udział w projekcie jest szansą na rozwój własnych zainteresowań, sprawdzenie wiedzy i umiejętności matematycznych, oswojenie stresu egzaminacyjnego i sposobem na integrację młodych ludzi. Nauczyciele mają okazję do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy czy wypracowania spójności nauczania na poszczególnych etapach kształcenia. Podsumowanie zakończył słodki poczęstunek, a każdy uczestnik finału otrzymał dyplom. Wszystkim Supermaturzystom serdecznie gratulujemy!

 Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl