facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Młodsi koledzy w progach naszej szkoły

Młodsi koledzy w progach naszej szkoły

data dodania: środa 6 czerwca 2018

18 maja 2018r. uczniowie klas III Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kaczanowie odwiedzili naszą szkołę. 34 osobowa grupa, została przyjęta przez młodzież ZSTiO w składzie: Ksymena Malinowska, Karina Jaguszewska, Hubert Alankiewicz, Daria Zielińska, Karina Dragon. Goście zwiedzili świetlicę szkolną, bibliotekę, sale weterynaryjne, Internat, pomieszczenia kuchenne, gabinety biologii, chemii. Trzecioklasiści byli pod wrażeniem wielkości i wyposażania sal, zadawali wiele wnikliwych pytań dotyczących kierunków kształcenia. Większość z odwiedzających zadeklarowała chęć kontynuacji edukacji w naszej szkole, po ukończeniu szkoły podstawowej.

Organizatorami spotkania i opiekunami z ramienia szkoły były p. Daria Łukasiewicz i p. Urszula Wierzbowska.


Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl