facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Warsztaty szkoleniowe w Kiekrzu

Warsztaty szkoleniowe w Kiekrzu

data dodania: środa 6 czerwca 2018
W dniach 16-17.05.2018r.  uczniowie klas realizujących innowacje pedagogiczne: wojskową i policyjną brali udział w warsztatach szkoleniowych organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. W ramach zajęć odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Pododdziału Antyterrorystycznego z Poznania na temat materiałów wybuchowych oraz zachowania w czasie ataku terrorystycznego. Antroposkopia kryminalistyczna, czyli tworzenie portretów pamięciowych, była kolejnym punktem spotkania. Instruktor z KWP Poznań przeprowadził z młodzieżą intensywną rozgrzewkę, a następnie zaprezentował podstawowe techniki samoobrony i kontrolował poprawność wykonywanych ćwiczeń. Równie atrakcyjnym elementem szkolenia  były  zajęcia na wodzie, czyli „wyścig z pagajami”. Dwie drużyny rywalizowały o to, by jak najszybciej opłynąć żaglówkami boje i zacumować przy pomoście, używając do tego wioseł zwanych pagajami.  Po wykładach i zmaganiach fizycznych, na uczestników czekały wygodne pokoje w Klubie Sportowym Navigare w Kiekrzu, kolacja oraz wieczorna biesiada przy ognisku. Podczas pobytu w ośrodku odbywały się również spotkania z psychologiem policyjnym, musztra oraz zajęcia w zakresie zasad ruchu drogowego. Opiekunami młodzieży  podczas wyjazdu byli pani  Daria Łukasiewicz i pan Przemysław Śmidowicz.Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl