facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Zaproszenie na rajd rowerowy

Zaproszenie na rajd rowerowy

data dodania: poniedziałek 28 maja 2018
Z poniższą informacją zwracamy się do wszystkich, którzy lubią aktywne weekendy i jazdę na rowerze. Zapraszamy uczniów naszej szkoły, ich rodziny, znajomych, nauczycieli oraz sympatyków i przyjaciół szkoły na I RAJD ROWEROWY Rady Rodziców Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Startujemy 17 czerwca (w niedzielę) 2018 r. o godz. 9.30 sprzed szkoły przy Kaliskiej. W ramach wpisowego, które wynosi 10 zł uczestnik rajdu otrzyma pakiet startowy,  a w nim m.in. mapkę, pamiątkową plakietkę oraz bon żywieniowy.

TRASA RAJDU: Września – Psary Polskie – Nowy Folwark –– Marzenin - Noskowo – Radomice

Szczegóły na plakacie.

Regulamin
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl