facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Lek. wet. Mieczysław Pietrzak z medalem ?Zasłużonego dla UP we Wrocławiu?

Lek. wet. Mieczysław Pietrzak z medalem

data dodania: wtorek 24 kwietnia 2018
W ubiegłą sobotę, 21 kwietnia 2018 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w czasie absolutorium Wydziału Medycyny Weterynaryjnej odznaczony został lek. wet. Mieczysław Pietrzak, emerytowany nauczyciel         i dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni. Otrzymał on Medal „Zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu”, a także „Diamentowy dyplom” z okazji 60–lecia ukończenia uczelni. Wspomnieć trzeba że „Diamentowy rocznik” studia rozpoczął w 1952, a skończył w 1958 roku.  W tym dniu uhonorowano również dwie absolwentki ZSTiO we Wrześni. Sylwia Bilska, która ukończyła technikum weterynaryjne w 2010 roku, odebrała nagrodę od Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej dla najlepszej absolwentki. W gronie studentów kończących naukę na Wydziale znalazła się również, Klaudia Kubiak, maturzystka z 2011 roku. Wszystkim serdecznie gratulujemy, nie ukrywając dumy z faktu, że mury naszej szkoły opuszczają tak wspaniali ludzie. Przypomnijmy, że dziekanem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym  we Wrocławiu jest prof. dr hab. Krzysztof Kubiak –  także absolwent wrzesińskiego technikum weterynaryjnego.  

W uroczystościach uczestniczyła delegacja ZSTIO w osobach: dyr. Damian Hoffmann oraz lek. wet. Małgorzata Gołębiowska.        

http://www.glos.upwr.edu.pl/aktualnosci/47768/absolutorium_weterynarii_i_honorowy_profesor.html
http://www.glos.upwr.edu.pl/aktualnosci/47775/prof_volodymyr_stybel_z_tytulem_honorowego_profesora_upwr.htmlZespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl