facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
UWAGA! KOMUNIKAT STRAŻY MIEJSKIEJ  WE WRZEŚNI

UWAGA! KOMUNIKAT STRAŻY MIEJSKIEJ WE WRZEŚNI

data dodania: piątek 20 kwietnia 2018

Informujemy, że w dniu 3.05.2018 r. w godzinach 9.00-12.00 w związku z organizacją XXI Rodzinnego Rajdu Rowerowego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia te powstaną w obszarze miasta, m.in. na ul. Armii Poznań, Szeroka, Kosynierów, Matejki, Ogrodowa, Słowackiego, a także Strzykały, Śmidowicz, Donaja oraz Szosa Witkowska. Rajd będzie przebiegał również przez następujące wsie: Gutowo Małe, Ostrowo Szlacheckie, Sokołowo, Słomowo, Psary Polskie, Przyborki, Psary Małe, Psary Wielkie oraz Nowy Folwark. Zwracamy się zatem z prośbą do mieszkańców o możliwe zaplanowanie wszelkich wyjazdów, biorąc pod uwagę godziny, w których odbywa się rajd.

Dostosowanie się do naszej prośby ułatwi pracę wszystkim służbom, które będą ten rajd zabezpieczać i przyczyni się do bezpieczeństwa ich uczestników, a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas. Zachęcamy także do aktywnego kibicowania na trasie rajdu.

Straż Miejska Września

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl