facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Podsumowanie konkursów z języka niemieckiego

Podsumowanie konkursów z języka niemieckiego

data dodania: wtorek 10 kwietnia 2018
Rozstrzygnięto IX edycję konkursów z języka niemieckiego. Konkursy odbyły się w ramach projektu "Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej" realizowanego przez Starostwo Powiatowe we Wrześni i nauczycieli języka niemieckiego. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 marca w auli wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego. Nasi uczniowie zajęli następujące lokaty:
konkurs wiedzy o Niemczech - Wojciech Musielewski 2aLO - II miejsce (opiekun A. Iglewska), dyktando w języku niemieckim - Dominika Szymczak 3bLO - III miejsce (opiekun A. Iglewska), piękne czytanie w języku niemieckim - Cyprian Izydorek 3a LO - II miejsce (opiekun M. Idziak). Laureaci otrzymali upominki i dyplomy. Nagrodę główną stanowi jednodniowa wycieczka do Berlina, na którą młodzież pojedzie już niebawem, bo w kwietniu.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl