facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
WALENTYNKI W INTERNACIE

WALENTYNKI W INTERNACIE

data dodania: środa 7 marca 2018
Corocznym zwyczajem przed Świętem Zakochanych odbył się w internacie konkurs na najładniej udekorowany stół walentynkowy. W szranki stanęło 6 zespołów. Podziwiajcie więc ich dzieła na zdjęciach, bo słowami nie da się opisać bogactwa pomysłów.
Zwycięstwo odniosły Natalia Witczak i Ania Płóciennik, drugie miejsce przypadło Mateuszowi Muszyńskiemu oraz Alicji Małek, natomiast na trzecim miejscu komisja wyróżniła silną grupę czterech dziewczyn: Małgorzatę Łakomską, Zuzię Wieczorkiewicz, Julię Dybałę, Julię Fredyk. Gratulujemy!
Nadmieńmy jeszcze, że przy tak udekorowanych stołach następnego wieczoru uroczystą kolację spożywali uczestnicy innego konkursu walentynowego -Czaru Par.
A Wy, z którego stołu będziecie czerpać inspirację?



Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl