facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Najlepsi sportowcy ZSTiO

Najlepsi sportowcy ZSTiO

data dodania: poniedziałek 5 marca 2018
Obchodom Dnia Patrona Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni towarzyszy corocznie Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku, impreza z niezwykle długą, bo 49-letnią tradycją.  Od dwudziestu lat organizuje go Andrzej Pujdak, zasłużony trener i nauczyciel wychowania fizycznego. Za najpopularniejszego, zdaniem młodzieży, sportowca minionego roku uznano Krystiana Kwiatkowskiego  z klasy IIIa LO. Najlepszym sportowcem, zważywszy na osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, została Paulina Guzowska z klasy IIb LO. Warto wspomnieć o kilku znaczących sukcesach Pauliny. Uczennica zajęła drugie miejsce w biegu na 100 metrów oraz w biegu na 200 metrów na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Warszawie, również 2 miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w biegach na 100 metrów i w biegu na 200 metrów i wreszcie miejsce pierwsze w biegu na 100 metrów w Mistrzostwach Wielkopolski.
Z rąk dyrektora szkoły Damiana Hoffmanna puchary odebrali ponadto: Łukasz Przybyłek z klasy 3 TWR (druga pozycja na liście) oraz Olga Bachorska z klasy Ib LO.
Kolejne miejsca przypadły: Dobromirowi Piechockiemu, Adriannie Gąsiorek, Krystianowi Kwiatkowskiemu, Annie Studniarz, Aleksandrze Szypulińskiej, Angelice Ściernickiej i Mateuszowi Krusowi. Po ogłoszeniu plebiscytu odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkoły w lekkiej atletyce, w których startowały wytypowane reprezentacje poszczególnych klas.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl