facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Projekt Fundacji Wolne Dźwięki. Oddajemy głos historii.

Projekt Fundacji Wolne Dźwięki. Oddajemy głos historii.

data dodania: środa 21 lutego 2018

Biblioteka szkolna wzbogaciła się o 30 audiobooków przedstawiających dorobek twórczości wybitnych, ale często cenzurowanych i zapomnianych autorów. Są między innymi Antoni Ryszard Ossendowski, Roman Dmowski czy Ryszard Kiersnowski. Materiały dźwiękowe są darem przekazanym przez Fundację Wolne Dźwięki, tworzoną przez grupę pasjonatów polskiej historii     i literatury.

Celem jej działań jest wspieranie rozwoju świadomości obywatelskiej oraz budowanie więzi i wspólnoty społecznej w oparciu o kulturowe i historyczne dziedzictwo narodowe. Fundacja swoje działania kieruje głównie do stale rosnącego kręgu odbiorców, korzystających na co dzień        z nowoczesnych technologii elektronicznych. Nie dziwi zatem atrakcyjna i łatwo dostępna forma przedstawienia dorobku wybitnych pisarzy - w postaci książek mówionych czyli audiobooków.

Zapraszamy do wypożyczania i słuchania!

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl