facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Niech żyje bal

Niech żyje bal

data dodania: poniedziałek 19 lutego 2018

To drugi zaledwie Bal Rady Rodziców Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, a już możemy śmiało rzec, że przejdzie on do historii szkoły. Jego uczestnicy jednogłośnie twierdzą, że zabawa była przednia, atmosfera niepowtarzalna, a organizatorzy z satysfakcją podkreślają, że zysk z imprezy przerósł ich najśmielsze oczekiwania.

- Dżentelmeni o pieniądzach nie mówią, ale umieją je dobrze policzyć, a liczyć było naprawdę co –Fabian Stasiak, przewodniczący Zarządu RR, inicjator i główny organizator balu nie ukrywa zadowolenia – w jednym miejscu zebrało się ponad stu ludzi dobrej woli, którzy, czy to płacąc              za bilety, kupując fanty, czy biorąc udział w licytacjach, hojnie wsparli naszą inicjatywę - dodaje.

Łączenie przyjemnego z pożytecznym to główne założenie każdego balu charytatywnego. Tegoroczny dochód przeznaczony zostanie na stypendia dla zdolnych i pracowitych uczniów oraz doposażenie szkolnej świetlicy, która od tego roku zaczyna funkcjonować w nowym pomieszczeniu i w nowej aranżacji. Oficjalnego otwarcia balu, dokonali, podnosząc okolicznościowy toast: Fabian Stasiak, Damian Hoffmann, dyrektor szkoły oraz Dionizy Jaśniewicz, starosta wrzesiński.

Sobotnie spotkanie w sali OSP w Gozdowie obfitowało w kilka interesujących punktów programu,      do których zaliczyć warto: stół regionalny z wyrobami wędliniarskimi własnej produkcji, degustację pieczonego prosięcia serwowanego z kaszą i smakowitymi sosami, dwa torty (w tym jeden wylicytowany za 700 zł przez Rajmunda Gąsiorka) czy dwóch zdjęć Łukasza Piszczka z autografami piłkarza, sprzedanymi za kwotę prawie 500 zł. Na oddzielną uwagę zasługują niepowtarzalny występ wokalny Basi Parzęczewskiej, który zgromadził pod sceną nawet najbardziej „zasiedziałych” gości,        a także świetna muzyka taneczna prezentowana przez DJ Armixa.

Korzystając z okazji organizatorzy chcieliby złożyć gorące podziękowania wszystkim darczyńcom, ludziom o otwartych sercach, którzy wsparli to szlachetne przedsięwzięcie i okazali bezinteresownie swoją pomoc.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl