facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Z wizytą u gimnazjalistów

Z wizytą u gimnazjalistów

data dodania: wtorek 13 lutego 2018
1 lutego 2018 grupa przedstawicieli naszej szkoły, w skład której weszło pięcioro uczniów reprezentujących różne kierunki kształcenia oraz ich opiekunki: mgr Grażyna Beata Augustin i Magdalena Pańczak odwiedziła byłe Gimnazjum Nr 1 we Wrześni, obecnie już Samorządową Szkołę Podstawową Nr 3. Spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży klas trzecich gimnazjum oferty edukacyjnej naszego Zespołu, z podziałem  na liceum i technikum. To drugi z cyklu wyjazdów o charakterze promocyjnym. Przed nami kolejne wizyty w gościnnych placówkach na terenie powiatu wrzesińskiego
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl