facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Konkurs dekoracji "Stół wiejski"

data dodania: sobota 7 kwietnia 2012

Dnia 19 listopada 2010 r. w naszej szkole odbył się konkurs dekoracji stołów – „Stół wiejski". Do konkursu przystąpiła młodzież klas II i III Technikum Hotelarskiego. Zadaniem uczestników było nakrycie stołu w sposób przez nich zaplanowany zgodnie z prawidłowym doborem zastawy i elementów dekoracyjnych. Ocenie podlegało: dobór bielizny stołowej, pomysłowość i estetyka elementów dekoracji stołu, zgodność z tematem, prawidłowy dobór i ułożenie zastawy stołowej oraz prezentacja każdego stołu. Zwycięzcą konkursu był „Stół wiejski" wykonany przez Marię Kopeć, Ewelinę Kędziorę i Magdę Florkiewicz z klasy III Technikum Hotelarskiego. Młodzież do konkursu szkolnego przygotowywała się pod opieką Hanny Skrzypczak, Aliny Tabaka, które jednocześnie są pomysłodawcami konkursów dekoracji stołów w naszej szkole.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl