facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Konkurs głośnego czytania

data dodania: sobota 7 kwietnia 2012

Lego czyli czytam i to bardzo dobrze...

Tegoroczny Międzyszkolny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim, Francuskim i Hiszpańskim organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Września (Wydział Oświaty, Kultury i Sportu) zakończył się sukcesem naszej uczennicy Magdy Adamczyk z kl. I a LO. Umiejętności lektorskie i znajomość fonetyki poszczególnych języków oceniała komisja powołana zarządzeniem Burmistrza Wrześni w składzie: Radosław Szczepański, Anna Olejniczak i Katarzyna Pysiak. Jury punktowało: czystość czytania, intonację, wymowę, odpowiednią głośność, płynność, tempo oraz interpretację części dialogowych. Magda zajmując I miejsce, zakwalifikowała się tym samym do finału, który rozegrany zostanie podczas wizyty w Garbsen – partnerskim mieście Wrześni w dniach 26-27 maja. Naszej uczennicy życzymy powodzenia podczas etapu międzynarodowego, tym bardziej że na laureatów oprócz uznania czekają nagrody pieniężne. Opiekunką merytoryczną Magdy Adamczyk jest mgr Ewa Kusztal.

Maj 2011

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl