facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Międzyszkolny konkurs "Bożonarodzeniowy stół pięknie nakryty"

data dodania: sobota 7 kwietnia 2012

10 grudnia 2010 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie pod patronatem Starosty jarocińskiego odbył się Międzyszkolny Konkurs „Bożonarodzeniowy stół pięknie nakryty". Zadaniem uczestników było samodzielne ręczne wykonanie elementu dekoracyjnego stołu, podczas trwania konkursu, nakrycie stołu dla dwóch osób w sposób wcześniej przez siebie zaplanowany. Ocenie podlegały: prawidłowy dobór zastawy stołowej, ułożenie zastawy zgodnie z przyjętymi zasadami, dobór bielizny stołowej, pomysłowość i estetyka elementu dekoracyjnego stołu, pracochłonność wykonania elementu dekoracyjnego stołu, właściwa tematyka. W konkursie wzięły udział uczennice naszej szkoły z klasy III Technikum Hotelarskiego tj. Iga Derbich, która zajęła I miejsce i Joanna Zielińska, która otrzymała wyróżnienie. Uczennice były przygotowywane przez nauczycieli Alinę Tabakę i Hannę Skrzypczak.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl