facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Mocni szachiści

data dodania: sobota 4 marca 2017

szachy2017 1

Szachowe Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego odbyły się w wyjątkowych okolicznościach – 85-lecia założenia klubu szachowego we Wrześni. Turniej został rozegrany w sobotę, 25 lutego 2017 roku w auli Liceum im. Henryka Sienkiewicza. Nie zabrakło również silnej reprezentacji Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w składzie: Marika Matuszak z klasy II TŻiUG, Arkadiusz Grzeczka z klasy II TW oraz Małgorzata Gołębiowska – nauczycielka przedmiotów weterynaryjnych i jednocześnie opiekunka szkolnego koła szachowego. Grupę wspierał Arkadiusz Trzciński, absolwent szkoły z 2015 r.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl