facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Konkurs "Września - moje miasto" rozstrzygnięty

data dodania: poniedziałek 13 czerwca 2016

fotografiaDnia 13.06.2016 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. „Września - moje miasto”. Nad konkursem honorowy patronat objęli: Starosta Wrzesiński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Września.  Patronat medialny sprawowały „Wiadomości Wrzesińskie”. Spośród 87 zdjęć i ich autorów jury w składzie p. Jolanta Śliwczyńska, p. Waldemar Śliwczyński i p. Ewa Podsiadła- Adamczyk wytypowało 10 laureatów.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl