facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Międzynarodowa makieta

data dodania: środa 1 czerwca 2016

wymianaW dniach 23-27 maja 2016 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama odbyła się polsko-niemiecka wymiana uczniowska. ZSTiO współpracuje z Geschwister-Scholl-Gymnasium Berenbostel już od ponad 12 lat. Tym razem odwiedziło nas 11 uczniów i 2 nauczycieli-opiekunów. Hasłem tegorocznej wymiany były: „Święta, tradycje, zwyczaje i obyczaje świąteczne w Niemczech i w Polsce”. Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży. Zadaniem uczniów była realizacja tego tematu, a w ramach podsumowania - wykonanie wspólnej pracy projektowej, którą tym razem była makieta.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl