facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Policyjni na Drzwiach Otwartych

data dodania: czwartek 24 marca 2016

policyjni 1Drugim profilem, oprócz ratowników medycznych, który po raz pierwszy prezentował się na Drzwiach Otwartych dnia 12 marca 2016 było liceum policyjne. Gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z różnymi aspektami nauki w tego typu klasie. Uczniowie ZSTiO starali się przekazać swoim kolegom i koleżankom z gimnazjów wiedzę, jaką posiedli podczas ponad półrocznej edukacji.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl