facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Wycieczka do Berlina

Wycieczka do Berlina

16 kwietnia 2018 roku odbyła się wycieczka do Berlina zorganizowana dla laureatów  IX edycji konkursów z języka niemieckiego, odbytych  w ramach projektu  Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Opiekunami wyjazdu były pani Karolina Stachura (ZSP w Kołaczkowie) oraz pani Agnieszka Swancar ( ZS w Otocznej).

piątek 20 kwietnia 2018

Turniej Halowej Piłki Nożnej

Turniej Halowej Piłki Nożnej

17 marca 2018r.  reprezentacja internatu ZSTiO uczestniczyła w „V Integracyjnym Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Łukasza Fabiańskiego”.

poniedziałek 16 kwietnia 2018

Dominika  finalistką Olimpiady Wiedzy o Turystyce

Dominika finalistką Olimpiady Wiedzy o Turystyce

Od 4 do 7 kwietnia 2018 roku w Łodzi i w Spale odbył się finał etapu centralnego V Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Tematem przewodnim  piątej edycji była  „Turystyka folklorystyczna – barwy regionu”.

wtorek 17 kwietnia 2018

Najważniejsza wiedza-ratowanie życia!

Najważniejsza wiedza-ratowanie życia!

Z inicjatywy Dawida Błaszczyka, ucznia klasy II B LO, odbywają się w internacie zajęcia instruktażowo-pokazowe z zakresu pierwszej  pomocy przedmedycznej.
Biorą w nich udział zainteresowani uczniowie z klas pierwszych w zawodzie technik weterynarii oraz uczniowie  Liceum Ogólnokształcącego.

wtorek 17 kwietnia 2018

Przetarg nieograniczony

Przetarg nieograniczony

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen dr. Romana Abrahama ul. Kaliska 2a, 62-300 Września ogłasza przetarg nieograniczony na Wykonanie sieci komputerowej w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni

poniedziałek 16 kwietnia 2018

Podsumowanie konkursów z języka niemieckiego

Podsumowanie konkursów z języka niemieckiego

Rozstrzygnięto IX edycję konkursów z języka niemieckiego. Konkursy odbyły się w ramach projektu "Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej" realizowanego przez Starostwo Powiatowe we Wrześni i nauczycieli języka niemieckiego.

wtorek 10 kwietnia 2018

Powitanie wiosny nad Bałtykiem

Powitanie wiosny nad Bałtykiem

Uczniowie klasy trzeciej w zawodach technik obsługi turystycznej i technik hotelarstwa w dniach 21-24 marca 2018 r. w ramach zajęć Zielonej Szkoły wyjechali nad Bałtyk do Dźwirzyna. Cztery dni pobytu sprzyjały poznaniu walorów środowiska Pomorza Zachodniego.

wtorek 10 kwietnia 2018

HARMONOGRAM WYWIADÓWKI

HARMONOGRAM WYWIADÓWKI

13 kwietnia 2018 r. (piątek)  Godz. 16.00 – spotkanie trójek klasowych z Zarządem Rady Rodziców w świetlicy internatu. Godz. 17.00 – spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

wtorek 3 kwietnia 2018

Konkursowe  potyczki   w internacie

Konkursowe potyczki w internacie

28 lutego 2018 roku po raz kolejny odbył się w internacie konkurs wiedzy o ekonomii zorganizowany przez p. Katarzynę  Cieślewicz. Uczestnicy zmagali sięz pytaniami z zakresu mikro i makroekonomii. Największą liczbę punktów zdobyła Karina Jaguszewska - I miejsce, II miejsce zajął Dawid Błaszczyk, III miejsce – Adam Michalak.

wtorek 3 kwietnia 2018

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

26 marca 2018 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu odbył się finał wojewódzki  I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie, do którego zakwalifikowało się dwoje uczniów naszej szkoły - Natalia Wallicht z klasy III A LO oraz Przemysław Borowik z klasy II A LO.

wtorek 3 kwietnia 2018

Drzwi Otwarte w internacie

Drzwi Otwarte w internacie

10 marca 2018 r. w czasie Drzwi Otwartych Szkoły, osoby zainteresowane  zamieszkaniem w internacie w przyszłym roku szkolnym, mogły zapoznać się z ofertą naszej placówki. Zaprezentowaliśmy prace wychowanków w ramach prowadzonych zajęć i kół zainteresowań.

wtorek 3 kwietnia 2018

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

O dużym sukcesie może mówić Szymon Nowaczyk, uczeń klasy ITW, który zajął II miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (23 marca 2018).

środa 28 marca 2018

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl