facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Szkolni policjanci już na posterunku

data dodania: poniedziałek 5 października 2015

festyn policja

3 października 2015 na stadionie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyła się kampania „Uzależnia mnie tylko sport”. Uczniowie klasy policyjnej zgłosili się do pomocy przy promowaniu  i prezentowaniu stoiska policji, na którym tradycyjnie nie zabrakło walizki  drug-box, alkogoogli  oraz różnego rodzaju materiałów ostrzegających przed spożywaniem  alkoholu oraz stosowaniem środków psychoaktywnych.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl