facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Nasz poeta zdobywa kolejne laury

data dodania: piątek 11 września 2015

M. Gajda fredrowanie

Mgr Michał Gajda - nauczyciel historii w ZSTiO, a jednocześnie utytułowany poeta - od 2010 roku do chwili obecnej (początek września 2015) zdobył ponad pięćdziesiąt nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach poetyckich i literackich. W ubiegły weekend wrócił z Oświęcimia z kolejnym sukcesem. Zajął pierwsze miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Pisanie dobre na chandrę”, który odbył się w Centrum Kultury w Oświęcimiu.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl