facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Podziękowania i wakacyjne życzenia

data dodania: wtorek 30 czerwca 2015

wakacje

Po roku pełnym wyzwań, wytężonej pracy i różnorodnych przedsięwzięć nadszedł czas odpoczynku. Całej szkolnej społeczności, uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu składamy gorące podziękowania za zaangażowanie na rzecz szkoły, za aktywność i wysiłek włożony w działania dydaktyczne, promocyjne, artystyczne i społeczne. Dziękujemy za Waszą wytrwałość i konsekwencję. Jednocześnie chcielibyśmy życzyć wszystkim wspaniałych, bezpiecznych i niezapomnianych wakacji.

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl