facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Podsumowanie konkursów matematycznych

data dodania: środa 10 czerwca 2015

matematyczny 8

Dnia 10 czerwca 2015 r. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących gościł młodych mistrzów i pasjonatów królowej nauk, jaką jest matematyka. W tym dniu na stadionie lekkoatletycznym odbyło się XV Powiatowe Zakończenie Konkursów Matematycznych, tradycyjnie pod auspicjami Starosty Wrzesińskiego. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, dyrektorzy szkół, wyróżnieni uczniowie oraz ich opiekunowie.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl