facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Flinstonowie i reszta czyli Ogólnoszkolny Dzień Dziecka

data dodania: poniedziałek 1 czerwca 2015

zabawa 3

Dzień Dziecka zorganizowany tradycyjnie przez Samorząd Szkolny przybrał formę po części bajkową, po części taneczną. Na stadionie pojawiły się postaci ze znanych kreskówek i filmów dla dzieci. Diabły, czarownice, dzikie zwierzęta, jaskinowcy i inni bawili się, biorąc udział w quizach i konkursach (skręcanie balonowych zwierzaków, zakręcony bieg slalomem czy przeciąganie liny), a także w instruktażowym tańcu latino pod okiem Carlosa Daniela Lopeza Garcii, Kubańczyka, nauczyciela tańca w szkole "Bestime".

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl