facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

On wyśpiewał, ona wyrecytowała sukces

data dodania: czwartek 28 maja 2015

KacperPoprzedni tydzień przyniósł dwojgu uczniom naszej szkoły niemałe sukcesy na niwie artystycznej. 26 maja 2015 r. Kacper Maj wywalczył III miejsce w XVI Powiatowym Przeglądzie Piosenki, natomiast trzy dni później, 29 maja Karolina Siwińska zdobyła wyróżnienie w XXX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim organizowanym w Miłosławiu. Z jej ust wybrzmiały teksty: Andrzeja Bursy ("Pochwała żebractwa") oraz fragmenty "Kordiana" J. Słowackiego. Gratulacje dla obojga z życzeniami dalszych osiągnięć!

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl