facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

W ZSTiO potrafią mierzyć dobro na metry

data dodania: czwartek 28 maja 2015

kilometry dobra fotka

28 maja 2015 r. po raz kolejny społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni włączyła się do akcji kilometry dobra. pl  organizowanej przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei z Łopienna.Pieniądze z czwartkowej zbiórki będą ułożone w kilometry dobra. Jej celem jest pomoc 11-letniej Kindze z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Z pozyskanych środków zostanie zakupiona drenażowa kamizelka, która ułatwi dziewczynce oddychanie. Akcja trwa już od 1 marca 2015 r. Nauczyciele ZSTiO pieką ciasto, które sprzedawane jest wśród szkolnej społeczności.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl