facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Lekcje w Urzędzie Skarbowym

data dodania: wtorek 10 marca 2015

skarbówka 1W dniach 9-19 marca 2015r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni z klas: IVTR, IVTHT, IVTŻiUG, IITR oraz IITŻiUG uczestniczą w zajęciach zorganizowanych przez Urząd Skarbowy we Wrześni. Odbywają się one w ramach lekcji z przedsiębiorczości oraz ekonomii i prawa. Jest to już kolejny rok współpracy szkoły z urzędem. Jej głównym celem jest zapoznanie uczniów z codzienną pracą urzędnika, składaniem deklaracji podatkowej drogą elektroniczną oraz z akcją "weź paragon". Działania edukacyjne US obejmują tradycyjnie część teoretyczną dotyczącą m.in. form opodatkowania, zeznań podatkowych (formularze podatkowe) oraz praktyczną.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl