facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Sukcesy naszych humanistów

data dodania: niedziela 1 marca 2015

AgataNasi humaniści wciąż odnoszą niemałe sukcesy. Wymieńmy kilka ostatnich konkursów, które przyniosły uczniom Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni najwyższe miejsca: 1. Kamila Kwiatkowska, I TŻUG - I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "O złotą stalówkę" , 2. Karolina Siwińska (na zdjęciu), kl. IITW - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim 'Legendarni i tragiczni", 3. Karolina Hursowicz (na zdjęciu), kl. IIC, - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim" Młodzi Twórcy Literatury" (kategoria opowiadanie),

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl