facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Znamy zwycięzcę Plebiscytu na Najlepszego Sportowca 2014

data dodania: piątek 6 marca 2015

DSC09008

Dnia 6 marca 2015 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni miało miejsce podsumowanie Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku. Impreza ma charakter cykliczny i jest organizowana od 1969 r. Zainicjował ją p. Adam Kaczor, a pałeczkę przejął po nim p. Andrzej Pujdak. Plebiscytowi towarzyszą od lat ogólnoszkolne halowe zawody w lekkiej atletyce. W tegorocznej trzynastce najlepszych sportowców z niezaprzeczalnymi osiągnięciami lekkoatletycznymi w skali województwa i kraju znaleźli się: I miejsce - Eryk Hampel,  II miejsce - Monika Pawlak, III miejsce - Kamil Swancar

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl