facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Wyróżnienie dla Karoliny Siwińskiej

data dodania: wtorek 10 lutego 2015

Karolina 1Dnia 4 lutego 2015 r. Karolina Siwińska, uczennica Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni zdobyła wyróżnienie w VI Wielkopolskim Konkursie Recytatorskim "Poznańskie Dziewiątki" organizowanym pod hasłem Poezja czasu wojny i okupacji. Karolina była jednym z 63 uczestników reprezentujących różne miasta i szkoły Województwa Wielkopolskiego. Recytowała wiersz Władysława Broniewskiego "Ballady i romanse". Gratulacje!

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl