facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Książki, które lubimy

data dodania: piątek 23 stycznia 2015

wybór książekDnia 26 stycznia rozpoczęliśmy udział w Ogólnopolskich Wyborach Książek. Akcję zainicjował miesięcznik Biblioteka w Szkole pod patronatem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Celem wyborów jest poznanie i upowszechnienie faktycznych zainteresowań czytelniczych uczniów, a tym samym dostosowanie księgozbiorów do uczniowskich preferencji. Nie bez znaczenia jest także promocja czytelnictwa i bibliotek w środowisku szkolnym i lokalnym. W najbliższych dniach młodzież weźmie udział w głosowaniu na tytuły najciekawszych książek przeczytanych w ciągu ostatnich dwóch lat lub takich, po które chciałaby sięgnąć w najbliższym czasie.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl