facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Co wiemy o gen. dr. Romanie Abrahamie i dziejach polskiej kawalerii?

data dodania: piątek 23 stycznia 2015

Abraham fotkaZ związku ze zbliżającą się 124. rocznicą urodzin gen. dr. Romana Abrahama - patrona Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni planowane jest przeprowadzenie III edycji konkursu historycznego „Gen. bryg. dr Roman Abraham i dzieje polskiej kawalerii”. Wezmą w nim udział wybrani przedstawiciele poszczególnych klas pierwszych liceum i technikum. Konkurs będzie miał charakter testu pisemnego z 30 zagadnieniami tematycznymi i odbędzie się w pierwszym tygodniu po feriach zimowych (I tydzień marca 2015).

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl