facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Różowe usta

data dodania: wtorek 20 stycznia 2015

pink lips

Przez cały styczeń trwa PINK LIPS PROJECT mający na celu zwrócenie uwagi na problem raka szyjki macicy. W dniach 19-25 stycznia obchodzimy Europejski Tydzień Profilaktyki RSM. Również Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących włączył się do akcji na znak solidarności z kobietami chorymi na RSM. Dziewczęta malują w tych dniach usta na różowo, fotografują się i wysyłają zdjęcia na adres organizatorów.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl