facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Najlepsi w promocji zdrowego stylu życia

data dodania: wtorek 20 stycznia 2015

PCKW tegorocznej, XXIII edycji olimpiady "Promocja zdrowego stylu życia" organizowanej 15 stycznia 2015 (przez PCK i Sanepid) dwoje uczniów ZSTiO zdobyło najwyższe laury. Łukasz Michalak z kl. IIb TW zajął miejsce drugie, natomiast Aleksandra Gurzyńska z kl. ITW miejsce trzecie. Gratulujemy uczniom i ich opiekunce merytorycznej p. Annie Głowackiej.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl