facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

ZSTiO czyta przedszkolakom

data dodania: niedziela 18 stycznia 2015

PrzedszkoleW ubiegły piątek (16 stycznia 2015 r.) uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących uatrakcyjnili przedpołudniowe zajęcia przedszkolakom "Tęczowej Chatki". Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Maluchy w pełnym skupieniu wysłuchały sześciu opowiadań przeczytanych przez Kingę Jastrzębską, Natalię Leśniewską, Wiktorię Matczak, Natalię Pachelę, Aleksandrę Piotrowską oraz Angelikę Stasińską. Po lekturze brały udział w ożywionej dyskusji na temat bohaterów pojawiających się w bajkach.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl